KONGRE TARİHİ: 22-23-24 KASIM 2021

 

 Özet Gönderimi için Son Tarih: 17 KASIM 2021 (Yoğun talep üzerine uzatılmıştır.)

Kongre Kayıt  Son Ödeme Tarihi: 18 KASIM 2021

Kongre Programı’nın Açıklanması: 20 KASIM 2021

Kongre’nin Başlaması: 22 KASIM 2021

Tam Metin Gönderme Son Tarihi: 29 KASIM 2021

Tam Metin Kitabı Yayın Tarihi: 13 ARALIK 2021

Video Yükleme Son Tarih: 17 KASIM 2021

 

 

Sayın Araştırmacı,

 

Çalışma/larınızın tam metin kitapçığında basılması için aşağıda yer alan şablon word dosyasını indirilmeli ve word dosyasındaki format dikkate alınarak çalışmanızın tam metini hazırlanmalıdır. Tam metinleriniz 10 sayfayı geçmemelidir. 

Gönderilen metinlerdeki yazım, imla v.b gibi hatalardan metnin yazarları sorumlu sayılır. Editör ve yayın evi sorumluluk almamaktadır.

Örnek şablona ulaşmak için tıklayınız.

 

DEĞERLİ KATILIMCILAR;

Tam Metin dosyaları kongre web sayfasında Yazım Kuralları  bölümünde yer alan ŞABLON ÜZERİNDE  hazırlanması gerekmektedir. Yüklenen dosyaların bazıları belirtilen format / yazım kuralları ve şablona dikkat edilmeden hazırlanmıştır. Dosyaların Yazım kuralları / ŞABLON doğrultusunda hazırlanmasını önemle rica ederiz. Tam metin dosyaları WORD FORMATINDA yüklenmesi gerekmektedir.

Yazım kurallarına uygun biçimde hazırlanmayan metinlere Tam Metin kitapçığında yer verilmeyecektir. Bu hususta yazar kaynaklı hatalar ile ilgili tekrardan iletişime geçmeyecektir.

Not: Yüklenen dosyaların kontrol edilmesi, yazım kurallarına uygun şekilde düzenlenerek tekrardan sisteme yüklenmesi gerekmektedir. 

SAYGILARIMIZLA;