Değerli Katılımcılar;

 

Kongremizde kabul alan bildiriler için özet kitabı, tam metin kitabı ve katılım sertifikaları web sitemizde Önemli Bilgiler sekmesinde yayınlanmıstır. Video sunumlar sitemizde Online Sunumlar başlığı altında her kullanıcının ID numarası farklı olarak yer almaktadır.

 

Saygılarımızla;

 

 

 

 

Değerli Akademisyenler; 

2018 yılından bu yana yurt içi ve yurt dışındaki akademisyenlerin destekleri ve farklı üniversitelerin ev sahipliğinde yapılan Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi'nin (UBCAK), dördüncüsünü ülkemizinde etkilendiği Covid-19 salgını nedeniyle 28-29-30 Eylül 2020 tarihleri arasında online olarak siz değerli akademisyenlerin katılımlarıyla gerçekleştireceğiz.

Kongremiz, Sosyal Bilimler, Fen ve Mühendislik Bilimleri, Sağlık Bilimleri, Güzel Sanatlar, Eğitim Bilimleri, Spor Bilimleri, Mimarlık ve Tasarım bilimlerini kapsayan uluslararası alanda bilim insanlarını bir araya getirmeyi ve bilimde yapılan çalışmalara uluslararası düzeyde katkı sunmayı amaçlamaktadır. Ayrıca kongremizde lisans, lisansüstü öğrencilerini ve bilime katkı sağlayan değerli akademisyenleri bir araya getirmeyi ve yapılan çalışmalara eleştirel gözle bakılmasını sağlayan bilimsel ortamların oluşturulduğu akademik atmosfer eşliğinde sunumların gerçekleştirilmesi hedeflenmektedir. Bu doğrultuda 4. Uluslararası Bilimsel Çalışmalar Kongresi’nde sunacağınız bilimsel çalışmalarınız sizlerin istekleri doğrultusunda isterseniz özet metin isterseniz tam metin ya da belirli dergilerde makale olarak (hakem sürecinden geçtikten sonra) yayın dünyasına kazandırılacaktır.

   Kongremizin sunum dili Türkçe ve İngilizce dir.

28-29-30 Eylül 2020 tarihleri arasında görüşmek dileğiyle….

 

 • 7 EYLÜL 2020

  Özet Gönderimi için Son Tarih:


 • 13 EYLÜL 2020

  Kongre Kayıt ve Son Ödememe Tarihi:

 • 23 EYLÜL 2020

  Kongre Programı’nın Açıklanması:


 • 28 EYLÜL 2020

  Kongre’nin Başlaması:


 • 5 EKİM 2020

  Tam Metin Gönderme Son Tarihi:


Konuşmacılar

Sponsorlar